Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Двойка на месеца
Бар "Supersonic" EmptyВто Май 07, 2013 8:01 am by Elena.

» Аватар на месеца
Бар "Supersonic" EmptyВто Май 07, 2013 7:56 am by Elena.

» Кучка на месеца
Бар "Supersonic" EmptyВто Май 07, 2013 7:54 am by Elena.

» Мръсник на месеца
Бар "Supersonic" EmptyВто Май 07, 2013 7:54 am by Elena.

» Най-секси потребител на месеца /мъже/
Бар "Supersonic" EmptyВто Май 07, 2013 7:54 am by Elena.

» Най-секси потребител на месеца /жени/
Бар "Supersonic" EmptyВто Май 07, 2013 7:53 am by Elena.

» Най-стилен потребител
Бар "Supersonic" EmptyВто Май 07, 2013 7:52 am by Elena.

» Най-емоционален потребител
Бар "Supersonic" EmptyВто Май 07, 2013 7:52 am by Elena.

» Най-красив потребител на месеца
Бар "Supersonic" EmptyВто Май 07, 2013 7:51 am by Elena.

Top posters
Katherine Pierce
Бар "Supersonic" I_vote_lcapБар "Supersonic" I_voting_barБар "Supersonic" I_vote_rcap 
Elena.
Бар "Supersonic" I_vote_lcapБар "Supersonic" I_voting_barБар "Supersonic" I_vote_rcap 
Стефан Салваторе ❂
Бар "Supersonic" I_vote_lcapБар "Supersonic" I_voting_barБар "Supersonic" I_vote_rcap 
Leksi~
Бар "Supersonic" I_vote_lcapБар "Supersonic" I_voting_barБар "Supersonic" I_vote_rcap 
Damon.
Бар "Supersonic" I_vote_lcapБар "Supersonic" I_voting_barБар "Supersonic" I_vote_rcap 
Алисън Ивъл
Бар "Supersonic" I_vote_lcapБар "Supersonic" I_voting_barБар "Supersonic" I_vote_rcap 
Rebekah.
Бар "Supersonic" I_vote_lcapБар "Supersonic" I_voting_barБар "Supersonic" I_vote_rcap 
Caroline.
Бар "Supersonic" I_vote_lcapБар "Supersonic" I_voting_barБар "Supersonic" I_vote_rcap 
Taylor.
Бар "Supersonic" I_vote_lcapБар "Supersonic" I_voting_barБар "Supersonic" I_vote_rcap 
Jenna Sommers
Бар "Supersonic" I_vote_lcapБар "Supersonic" I_voting_barБар "Supersonic" I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Сря Апр 03, 2013 7:30 pm

 

 Бар "Supersonic"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Katherine Pierce
Администратор
Администратор
Katherine Pierce


Брой мнения : 518
Пари : 28357
Дата на регистриране : 02.04.2013
Местожителство : Мистик Фолс

Бар "Supersonic" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Supersonic"   Бар "Supersonic" EmptyСря Апр 03, 2013 3:33 pm

Бар "Supersonic" SoundPhuket
Върнете се в началото Go down
Elliеnor Grace Pearce ♥
Бог
Бог
Elliеnor Grace Pearce ♥


Брой мнения : 11
Пари : 750
Дата на регистриране : 03.04.2013

Бар "Supersonic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Supersonic"   Бар "Supersonic" EmptyСря Апр 03, 2013 9:21 pm

Мистик Фолс
Ето ,че и Хера имаше нужда от спокойствие и малко почивка.С удоволствие реши да слезе от Олимп за някоя друга година,за да може да си почине добре като обиколи любимите си места във света на хората.Новото градче в което Хера се бе ''заселила'' беше гостоприемно с нея още от първият и ден тук.Като по план тя си намери нова красива къща.Трябваше и по малко от час да се нанесе вътре ,защото само дрехите и бяха тези които трябваше да премести.За щастие жилището беше обзаведено и не се налагаше да избира мебели.Това беше най-омразната и част.
Свикнала да живее във злато тук и беше малко странно.Горе на Олимп се чувстваше като у дома си.А по земята имаше чувството,че се намира на забравено от бога място в което имаше всякакви същества.По характер,раса,външен вид.Повечето от тях не можеше дори да ги гледа,не че си правеше и трудът.
С гордостта която притежаваше и съмочувствието и тя навсякъде беше кралица.Не можеше да и се противопоставят и да и откажат каквото и да е.Но разбира се,кои би отказал на жена с нейната визия. Не можа да изтърпи повече в голямата самотна къща ,за това набързо се облече ,доста провокативно и излезе.Не знаеше къде отива,само се надяваше да намери подходяща компания за вечерта.Когато забеляза един бар,който изглеждаше доста препълнен със властна походка тръгна натам и тропотът на токчетата и откеваше по улицата.Всички се обръщаха когато тя минеше покрай тях и леко отмяташе русата си коса назад,за да се направи на по надута. Спря се до набитият младеж,който стоеше на входа и без да каже нищо влезе преди цялата опашка.Когато се озова вътре вече се огледа и забеляза колко странни хора имаше.Имаше и същества,които се държаха по същият начин ,както и хората.За нея това беше непростиму.Не харесваше новите мании и не си падаше по пияни тинейджъри които мислеха само за две неща - алкохол и секс.Запъти се към бара и се настани на единият от столовете там.Поръча си мартини с две маслинки и кръстоса крака.Започна бавно да оглежда препълненото помещение,което беше задимено и температурата беше прекалено висока.Навсякъде имаше хора които танцуваха,смееха се и продължаваха да пият стабилно.Надяваше си да си намери .. симпатична компания - в противен случай трябваше да търси нов бар.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе ❂
Древен вампир
Древен вампир
Стефан Салваторе ❂


Брой мнения : 162
Пари : 14496
Дата на регистриране : 02.04.2013
Местожителство : Мистик Фолс

Бар "Supersonic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Supersonic"   Бар "Supersonic" EmptyСря Апр 03, 2013 9:35 pm

И тази вечер за Даниел бе поредната, в която бе решил да си направи лудо парти. Е, под лудо парти разбира се, се разбираше някое приятно барче, където да пийне и да се позабавлява заедно с всички танцуващи.
Днес голямото имение му се струваше прекалено тясно, затова излезе запали БМВ-то си и с пълна газ се запъти към центъра на Мистик Фолс, воден от онази тайнствена сила на купона. Замислен той караше само напред вгледан в пътя като един на пръв поглед примерен шофьор. Не му се искаше да кара с бърза скорост, а учудващо спазваше пътните знаци.
След около петнадесет минути той натисна спирачките и отвори вратата на колата, която беше паркирал в един от платените паркинги. Взе билетчето, което му дадоха и с бодра крачка пристъпи напред влизайки в един от любимите си барове. Там видя много от познатите лица, които посещаваха бара почти всяка вечер. На пръв поглед всичко изглеждаше, както преди - пияни тийнове, забавляващи се млади дами и тук тям някой побой заради нечия невинна девойка.
Едно момиче обаче плени погледа на Даниел. Русата му коса се спускаше назад, а то стоеше и пиеше питието си. Когато той се приближи на лицето му се появи усмивка. Не можеше да повярвай кой вижда след толкова години. Не знаеше, какво да каже, но въпреки това отвори устата си:
- Виж ти, виж ти кой виждат очите ми? - засмя се той, а след това добави:
- И това ако не е една от любимите ми богини приятелки? Какво Ви е накарало да слезете в този скучен глад млада госпожице? - казах аз, след което седнах на бара загледан в нея.
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diariess.bulgarianforum.net
Elliеnor Grace Pearce ♥
Бог
Бог
Elliеnor Grace Pearce ♥


Брой мнения : 11
Пари : 750
Дата на регистриране : 03.04.2013

Бар "Supersonic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Supersonic"   Бар "Supersonic" EmptyСря Апр 03, 2013 9:54 pm

Стар познат..
Хера все още стоеше спокойно и кротко и си мислеше колко отвратителни са хората ,докато не чу познат глас зад себе си.Извърна леко глава и когато видя мъжът стоящ зад нея дяволитата усмивка изплува на лицето и'.
- Мислех,че си наясно,че само пред съпругът ми и останалите богове си задължен да ми говориш на "вие" - каза с равен тон и гласът и се разля в шумното помещение.
Това беше човекът който най-малко очакваше да срещне тук.С него си прекарваха добре когато се събираха,харесваше компанията му,но с него правеха повече действия отколото да си говорят празни приказки.
- Даниел.. - каза бавно Хера и прехапа долната си устна - .. Какво те води насам или по скоро не ми отговаряй нека позная... - обърна се към него и го огледа от глава до пети.
Не се беше променил изглеждаше все толкова .. секси.
- Не се ли насити да се възползваш от малки и неопитни момиченца? - попита богинята и се засмя.
Радваше се да го види,защото той бе сред познатите и' с които можеше да се забавлява ,без да се съобразява..
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе ❂
Древен вампир
Древен вампир
Стефан Салваторе ❂


Брой мнения : 162
Пари : 14496
Дата на регистриране : 02.04.2013
Местожителство : Мистик Фолс

Бар "Supersonic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Supersonic"   Бар "Supersonic" EmptyСря Апр 03, 2013 10:00 pm

Даниел бе толкова радостен да я види, а и забеляза, че тя никак не се беше променила имайки предвид колко години бяха минали. Вероятно тя никога нямаше да загуби чувството си за хумор, което аз той толкова обичаше, нито пък онази красива усмивка, която би могла да съблазни всеки млад и неопитен мъж.
- Ах, колко си наивна, млада госпожице! - Дори пред тях не съм длъжен да Ви говоря на Вие, но нали трябва да се направим на примерни и да уважаваме колегите си. - засмях се аз, а след това поръчах на бармана, който явно от доста време чакаше поръчката ми.
- Всъщност вече има една млада дама, която успя да плени сърцето ми, а не аз нейното. Интересно и любопитно е обаче, какво ти правиш тук? Да не би... - казах аз, след което се замислих за момент, а след това побързах да добавя - Да не би светът отново да е застрашен и да трябва да събираме съвета отново? - казах с явна тревога, след което отново анализирах всичко бързо на ум и се усмихнах някак тайнствено.
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diariess.bulgarianforum.net
Elliеnor Grace Pearce ♥
Бог
Бог
Elliеnor Grace Pearce ♥


Брой мнения : 11
Пари : 750
Дата на регистриране : 03.04.2013

Бар "Supersonic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Supersonic"   Бар "Supersonic" EmptyСря Апр 03, 2013 10:08 pm

Хера се подсмихна доволна на това,че нямаше да скучае тази вечер.Изпи мартинито си на екс и реши да мине на по твърд алкохол,защото с компанията на Даниел,не можеше да го кара спокойно.
- Само не ми казвай,че си се влюбил в простосмъртна,защото ще ми прилушее - завъртя наивно очи с впери сините си очи право в неговите.
Любопиството в нея се пробуди и нямаше търпение да разбере коя обикновена.. ако можеше така да се изрази девойка е завъртяла главата му.Той не беше от лесните мъже,което я накрада да си помисли ,че е специална..
Хера най-много обичаше един единствен въпрос,и той сега и беше зададен от него.Подсмихна се леко и започна бавно да потропва с пръсти по бара.Переметна кичур коса назад и отпи малка глътка от уискито,което туко що и беше сервирано.
- Нима не се радваш да ме видиш? - попита го с ирония ,но със същият спокоен и уравновесен тон.
И тя самата не знаеше какво търси тук точно,но започваше да и харесва и смяташе да си постои.
- Светът е в безопасност ,но изключвам малките наивни кучки които се опитват да спят със съпруга ми - беше време да го успокои ,защото Даниел заповчваше да изглежда леко угрижен.
- Тук съм защото ми е скучно и слино се надявам,да ми покажеш града .. знаеш ще ти върна жеста - прехапа леко долната си устна и сви невинно ръмене
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе ❂
Древен вампир
Древен вампир
Стефан Салваторе ❂


Брой мнения : 162
Пари : 14496
Дата на регистриране : 02.04.2013
Местожителство : Мистик Фолс

Бар "Supersonic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Supersonic"   Бар "Supersonic" EmptyСря Апр 03, 2013 10:43 pm

Даниел вече се бе успокоил, но внимателно бе чул всяка една дума, която каза русокосата красавица и негова стара много добра приятелка. Какво можеше да каже, но пък тя му беше една от най-близките хора, която го бе подкрепяла толкова години и бе почти винаги до него. Не, че той също не и беше помагал, но сега се замисли за онези красиви моменти, през които заедно се забавляваха и говореха с часове.
- Всъщност скъпа моя приятелко, тя е толкова красива и има цялото време на света, което можем да прекараме заедно. - казах аз, като реших да спестя факта, че тя е вампир, но не какъв да е, а именно древен вампир.
Замислих се за момент на всичко станало и след това казах:
- Ами, искаш от мен услуга? Да знаеш обаче имаш още доста да ми дължиш... - засмях се на казаното от себе си, но точно в този момент, знаех че аз и дължа повече отколкото тя на мен, затова се усмихнах отново и хванах ръката й в моята.
- Когато имаш време с радост бих те развел из града и бих ти показал едни от най-интересните неща тук, млада госпожице.
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diariess.bulgarianforum.net
Sponsored content





Бар "Supersonic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Supersonic"   Бар "Supersonic" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Supersonic"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Мистик Фолс :: Нощен живот-
Идете на: